Automatyczna recepcja

Automatyczna Recepcja

W naszym obiekcie wdrożyliśmy innowacyjny system automatycznej recepcji. Przy użyciu kodu PIN (który otrzymasz po dokonaniu rezerwacji pokoju) masz możliwość wejścia do budynku i pobrania klucza do pokoju hotelowego z depozytora kluczy (szafka z kluczami) bez obecności personelu. W obiekcie przez całą dobę jest personel, w razie problemów wystarczy zadzwonić aby uzyskać pomoc.

W przypadku problemów wystarczy zadzwonić pod numer kontaktowy:
+48 324140270, a dyżurująca w danej chwili osoba pomoże Państwu w problematycznej sytuacji.

Polonia Racibórz - automatyczna recepcja

Nie taki diabeł straszny, czyli małymi kroczkami ...

1. Rezerwacja
obiekt hotelarski recepcja
Zarezerwuj pokój na naszej stronie www. Po potwierdzeniu rezerwacji przez nasz personel otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem i instrukcją jak pobrać klucz do pokoju.

2. Przyjazd do Raciborza
obiekt hotelarski recepcja
Przyjedź do Polonii. Nasz obiekt znajduje się praktycznie w centrum Raciborza, 50 metrów od dworca PKP. Przyjeżdżając samochodem pamiętaj, że od strony zachodniej budynku znajduje się duży bezpłatny parking dla naszych Gości.
3. Wejście do obiektu
obiekt hotelarski recepcja
Z lewej strony głównych drzwi wejściowych znajduje się cyfrowy zamek. Wprowadź tam otrzymany kod dostępu i potwierdź klawiszem # aby otworzyć drzwi obiektu. Operację tą należy wykonać w przypadku zamkniętych drzwi wejściowych (w godzinach nocnych).
4. Przejście do depozytora kluczy
obiekt hotelarski recepcja
Depozytor kluczy znajduje się po lewej stronie w holu głównym.


5. Wybranie języka i wpisanie kodu
obiekt hotelarski recepcja
Dotknij mapy języka w którym chcesz być informowany o wszystkich krokach. Dypozytor kluczy poprowadzi Cię także głosowo przez wszystkie etapy poboru klucza. Wszystko szybko i prosto.
6. Pobranie klucza i udany pobyt
obiekt hotelarski recepcja
Po wpisaniu kodu otwórz depozytor, Twój klucz do pokoju zostanie podświetlony. Po pobraniu klucza zamknij drzwiczki depozytora. To wszystko.